Współpraca

 

Jeśli chcecie Państwo otworzyć własny punkt z fajerwerkami lub sprzedawać fajerwerki w swoim sklepie oferujemy atrakcyjne rabaty, przeszkolenie, banery, plakaty, pomoc w wyborze towaru, analiza punktu sprzedaży.

 

Zasady sprzedaży detalicznej pirotechniki

1. Jeśli Państwo chcecie  prowadzić sprzedaż pirotechniki to musicie mieć działalność gospodarczą lub osobę która ma    działalnośćgospodarczą

2. Punkt sprzedaży musi posiadać gaśnice, tablice informacyjne

3. W przypadku sprzedaży trzeba zastosować się do obowiązującego prawa ZAKAZ SPRZEDAŻY OSOBOM PONIŻEJ 18 lAT

Co nasza firma może Klientowi zaproponować

1.Zasada otrzymania oferty jest złożenie zamówienia proformy na fajerwerkimarket.pl poprzez zwykłe zamówienie standardowe jakie składa się na  sklepie internetowym  tylko wpisuje się pod koniec zamówienia w UWAGACH OD KLIENTA.(oferta hurtowa) . Uwaga. jedno zamówienie nie może przekraczać 70 pozycji . Można składać kilka zapytań ofertowych Proszę pamiętać że ceny hurtowe obowiązują od sumy 2000 PLN  Jeśli robisz to pierwszy raz i nie masz dokładnie sprecyzowanego zamówienia to nasi pracownicy chętnie pomogą w określeniu i ilości asortymentu. Po otrzymaniu zestawienia odsyłamy na e-mail zestawienie z rabatem przez naszą firmę . Po potwierdzeniu realizacji przez Klienta oraz wykonanie przelewu na konto sumy po rabacie(Uwaga! Nie realizujemy zamówień za pobraniem).  Towar jest przygotowywany  i wysyłamy na wskazany adres .

2. Po wybraniu produktów z asortymentu oferujemy  daw rodzaje rabatu

   -rabat od sumy zamówienia

  - rabat w produktach

3. Firma do pierwszego zamówienia hurtowego nieodpłatnie dodaje

  - Banery, plakaty( ilości i wymiary w zależności od wielkości zamówienia)

  - Tabliczki informacyjne komplet + gadżety

4. Odpłatne doposażamy punty w obowiązujące materiały.

-  Gaśnice 2 kg ABF cena brutto 120 PLN

Kontakt: 505 999 008 lub na e-mail: sklep@fajerwerkimarket.pl