SPRZ. HURTOWA

 

Jeśli chcecie Państwo otworzyć własny punkt z fajerwerkami lub sprzedawać fajerwerki w swoim sklepie oferujemy atrakcyjne rabaty, przeszkolenie, banery, plakaty, pomoc w wyborze towaru, analiza punktu sprzedaży.

DZWOŃ 505 999 008

Zasady sprzedaży detalicznej pirotechniki

1. Jeśli Państwo chcecie  prowadzić sprzedaż pirotechniki to musicie mieć działalność gospodarczą lub osobę która ma    działalność gospodarczą

2. Punkt sprzedaży musi posiadać gaśnice, tablice informacyjne

3. W przypadku sprzedaży trzeba zastosować się do obowiązującego prawa ZAKAZ SPRZEDAŻY OSOBOM PONIŻEJ 18 lAT

Co nasza firma może Klientowi zaproponować

1.Zasadą otrzymania oferty, jest złożenie zamówienia proformy na www.fajerwerkimarket.pl poprzez zamówienie standardowe jakie składa się w sklepie internetowym. W uwagach od klienta wpisujemy jedynie - (oferta hurtowa) . Uwaga! Jedno zamówienie nie może przekraczać 70 pozycji. Można składać kilka zapytań ofertowych. Proszę pamiętać, że ceny hurtowe obowiązują od sumy 2000 PLN. 
Jeśli robisz to pierwszy raz i nie masz dokładnie sprecyzowanego zamówienia - nasi pracownicy chętnie pomogą w określeniu rodzaju i ilości asortymentu. Po otrzymaniu zestawienia odsyłamy na wskazany e-mail zestawienie z rabatem przydzielonym przez naszą firmę. Po potwierdzeniu realizacji zamówienia przez Klienta oraz dokonaniu przelewu na konto sumy łącznej po rabacie, (Uwaga! Nie realizujemy zamówień za pobraniem) towar jest przygotowywany i wysyłamy na wskazany adres.

2. Po wybraniu produktów z asortymentu oferujemy dwa rodzaje rabatu

   -rabat od sumy zamówienia

  - rabat w produktach

3. Firma, do pierwszego zamówienia hurtowego, nieodpłatnie dodaje:

  - Banery, plakaty( ilości i wymiary w zależności od wielkości zamówienia)

  - Tabliczki informacyjne komplet + gadżety

4. Odpłatne doposażamy punty w obowiązujące materiały.

-  Gaśnice 2 kg ABF cena brutto 120 PLN

Kontakt: 505 999 008 lub na e-mail: sklep@fajerwerkimarket.pl